Kaasava Hariduse Keskuse veebikoolitused

Veebikoolitus on mugav viis panustada oma professionaalsesse arengusse kodust lahkumata.

Tere tulemast avastama Kaasava Hariduse Keskuse põnevaid veebikoolitusi! 

Tagamaks paindlikke koolitustel osalemise võimalusi, oleme kohandanud oma koolitusi ja toonud mitmed neist veebi. 

Veebikoolitused on üles ehitatud valdavalt loengu formaadis. Kuna need toimuvad otse, algatame ka arutelusid, osalejatel on võimalik jooksvalt esitada küsimusi, paluda täpsustusi. 

Alustame veebikoolituste programmi eripedagoog Katrin Kogeri koolitustega. 

Veebikoolituste kava:

23.10.2023 kell 10.00-15.30 Hariduslike erivajaduste märkamine koolieelses lasteasutuses. Õpi märkama levinumaid õpiraskusi, mis  võivad takistada lapse eakohast edasijõudmist. Lisaks märkamisele saad ülevaate ja õpetuse ka levinumate õpiraskuste toetamise võimalustest, et tagada lapsele vajalikud tingimused ja parim võimalik arengukeskkond. Täpsem info ja registreerumine siin. 

25.10.2023 kell 10.00-15.30 HEV kohandused õppetöös, I kooliaste. Koolitusel annab eripedagoog ja aineõpetajana töötav Katrin Koger ülevaate levinumatest hariduslikest erivajadustest ja jagab praktilisi nippe ja nõuandeid, kuidas last tunnisituatsioonis toetada, et õpiraskusi leevendada ja nende süvenemist ennetada. Keskendutakse I kooliastme eripäradele. Koolitus on praktiline ja saadavad teadmised on kasulikud igale õpetajale! Täpsem info ja registreerumine siin. 

26.10.2023 kell 10.00-15.30 HEV kohandused õppetöös, II-III kooliaste. Koolitusel annab eripedagoog ja aineõpetajana töötav Katrin Koger ülevaate levinumatest hariduslikest erivajadustest ja jagab praktilisi nippe ja nõuandeid, kuidas last tunnisituatsioonis toetada, et õpiraskusi leevendada ja nende süvenemist ennetada. Keskendutakse II-III kooliastme eripäradele. Koolitus on praktiline ja saadavad teadmised on kasulikud igale õpetajale! Täpsem info ja registreerumine siin. 

green, fern, flora-4183977.jpg

Soovid saada värskeimat Kaasava Hariduse Keskuse infot?

Ole kursis uute koolituste ja teenustega!